پیام نوروزی مدیریت عامل شرکت لیزینگ ایرانیان (سهامی عام):

نوروز جشن تحول به احسن الحال، حشن شادی و شکوفایی، جشن همدلی و هم پیمانی، زمان شنیدن ترنم پاکی صفای روح و جان، جشن پیوند با گذشته و زنده نگهداشتن هویت و فرهنگ ایرانی - اسلامی این مرز و بوم است.

با عرض تبریک و شادباش فرا رسیدن نوروز سال 1396، بدینوسیله از تلاش، همدلی و همراهی یکایک همکاران ارجمند، ذینفعان و سهامداران محترم شرکت لیزینگ ایرانیان صمیمانه تشکر و قدردانی نموده و از درگاه خداوند متعال سالی سرشار از سلامتی، موفقیت، بهروزی و شادمانی برای همه شما عزیزان و خانواده‌های محترمتان آرزومندم.

خدای سبحان را شاکریم که در سایه الطاف و عنایات بیکرانش، علیرغم وجود فراز و نشیب‌های فراوان، با لطف و همت همکاری شما خوبان توانستیم در سالی که گذشت قدم‌هایی موثر در راستای توسعه و پیشرفت صنعت لیزینگ کشور برداریم. امید است با آغاز سال جدید با سر لوح قرار دادن برنامه‌ها و تلاش در ارتقاء سطح بهره‌وری شاهد موفقیت‌های روز افزون باشیم.

در آستانه ورود به سال جدید از همه شما عزیزان تقاضا دارم با ارتقاء سطح تعلق و تعالی سازمای و روحیه مشارکت جویی در اجرای برنامه‌های پیش رو، همدل و همگام و با تلاشی مضاعف در جهت اقتدار شرکت لیزینگ ایرانیان گام برداشته تا با استعانت از درگاه خداوند متعال شاهد بالندگی و تحولات بنیادین در این شرکت بزرگ باشیم. پیروز و سربلند باشید.

 

امیرهوشنگ شیخ زین‌الدین

 

 

 

 

تاریخ خبر : 1395/12/25